Koncert kapely GOOD WORK 14.10.2018

V neděli 14. října v našem kostele vystoupila skupina GOOD WORK. Začátek koncertu uvedli svým slovem otec Milan a jáhen pan Lapáček za evangelickou církev. Myslím, že ani účinkující ani my, jako obecenstvo, jsme nečekali takovou atmosféru a tak skvělý zážitek. Skupina mladých umělců nám dala doslova SRDCE NA DLANI. Ale ani my jsme se nenechali zahanbit a vytrvalým potleskem jsme dávali najevo své pocity.  Byli jsme plni takové radosti a sounáležitosti, že si naše republika k oslavám 100 let trvání ani nemohla přát lepší věc. Sešli jsme se katolíci, evangelíci i ti, kteří nesdílí víru. Ale bylo nám spolu moc dobře, nic nás nerozdělovalo. Naopak nás spojovala krásná hudba a doprovázené mluvené slovo. Na potkání jsme si pak v týdnu sdělovali vzájemné dojmy  a ty byly velmi intenzivní a radostné. Díky za krásný zážitek a další krok k vzájemné toleranci a pěknému soužití.