Příměstský farní tábor 3-5.8.2020

I když jsme letos kvůli covidu museli raději zrušit již tradiční tábor dětí na Borku u Budislavi, přece jen se nakonec situace trochu zlepšila a my jsme rádi, že jsme mohli dětem věnovat nějaký čas alespoň na „příměstském farním táboře“, kam děti vždy ráno přišly a večer se zase vracely domů. První dva dny z „třídenního táboru“ nám sice pěkně propršely, ale díky zapůjčení vnitřních prostor Orlovny si to děti přece snad užily :-) Třetí den už bylo krásně a tak jsme vyrazili na výlet z Borové vlakem do Pusté Kamenice a dále pěšky do Pusté Rybné, na Lucák a zase zpět k faře, kde jsme celý tábor zakončili mší svatou v kostele, následným opékáním buřtů a noční hrou :-) Doufáme, že příští rok už bude epidemiologická situace natolik pod kontrolou, že se budeme moci opět rozjet tábořit na Borek :-)