Farní den 19.6.2022

V neděli 19. června jsme se mohli po odmlce opět sejít na farním dnu. Bylo to úžasné setkání. Je vidět, že jsme se nezapomněli bavit a mít smysl pro humor. Odpoledne se neslo v duchu karnevalových masek, a ani otec Milan nezůstal v pozadí. Naopak, vedl maškarní průvod a ještě dětem točil zmrzlinu. To bylo něco na ně. Po výtečném jídle, jako každý rok, bylo připraveno mnoho soutěží a různých zápolení. Ze všech zúčastněných dýchá nadšení pro hru a soutěžení.  Otec Milan nás také vyzval k velkému kruhu, kde ve spojení všech rukou jsme si uvědomili svou sílu a popřáli si pozdravení pokoje s velkým úsměvem.  To bylo silné, protože soutěže a různé hry budou vždy, ale toto si všichni odnášíme v srdci. Ale zlatým hřebem celého odpoledne bylo labutí jezero ztvárněné našimi mladými farníky. Po vystoupení potlesk nebral konce.  Otec Milan měl zrovna svátek, takže nechyběla ani gratulace a krásná kytička. On byl moc spokojený a to byl asi pro něj ten největší dárek, že jsme se sešli a dokázali se bavit. Domů jsme nespěchali, však nevíme, co bude za rok. Za tento farní den cítíme opět velkou vděčnost.