Pobyt na horách 22-25.2.2018

Ani letos jsme nevynechali tradiční "farní zájezd do hor".

Na chatě v Nové Vsi jsme se sešli ve čtvrtek k večeru v krásném počtu 27 farníků.

Po ubytování a domluvě, jak bychom si víkend představovali, jsme ve společné modlitbě do našeho společenství pozvali také Pána. Poté jsme se postupně vytráceli a šli nabrat síly ve spánku do dní, které nás zde čekaly.

V pátek ráno jsme vyrazili na sjezdovku do Říček. Počasí bylo perfektní, lidí akorát a tak jsme jezdili, co nám síly stačily. Na chatu jsme se vraceli všichni zdraví a spokojeni :-)  Večer jsme zakončili mší svatou a modlitbou chval.

V sobotu, přestože venku pěkně přituhlo, jsme se ráno rozdělili na dvě skupinky. Někteří z nás šli opět na sjezdovku a někdo zavítal na krásný okruh běžecké stopy až  na vrchol Deštné. Večer jsme si ještě "zasportovali" na bowlingu v místní restauraci.

A na závěr jedna rada: raději moc neplánovat, ale žít skutečný okamžik :-) Víkendový mráz nepřekvapil ani tolik nás, jako naše auta. Ale díky zkušeným řidičům a ochotným lidem po cestě vše dobře dopadlo a po potřebné péči pro naše vozidla jsme se navrátili do našich domovů.