Zápis pastorační rady ze dne 25.3.2014

Sešli jsme se v plném počtu a po modlitbě jsme se začali zabývat vším, co bylo potřeba probrat.

1) jako první byla na programu změna v naší farnosti, kterou nám přijel oznámit pan biskup Josef Kajnek v neděli 23. března.

2) dále jsme hovořili o farním výletě, který chceme uskutečnit 24. května 2014. Otec Milan má zajištěnou návštěvu SEMINÁŘE  a  KATEDRÁLY. O možnosti vidět Strahov zatím jedná. Vše se dozvíme včas. Je potřeba začít se přihlašovat. Termín ukončení je v neděli 20. dubna /Boží hod velikonoční/.

3)Co je pro nás naprostá novinka, je FARNÍ TÁBOR  pro děti. Uskuteční se ¨v BORKU U BUDISLAVI. Věková kategorie by byla v rozmezí druhá až devátá třída. Termín je určen na 27. července až 2. srpna 2014. V nejbližší době budou vyhotoveny přihlášky, tak už můžete přemýšlet, kdo by měl zájem.

4) Na pátou neděli postní, to je za týden, chceme opět prožít křížovou cestu venku s naším velkým křížem. Loni, díky silnému větru, vedla lesem Štamberkem a byla moc působivá. Z toho důvodu plánujeme letos stejnou trasu.

5) A nakonec jsme zmínili mytí oken na faře. To je lákavá nabídka pro ženy. Nejlépe by bylo domluvit se po mši svaté, ať se nám to neprotahuje. Takže, kdo máte čas, nespěchejte, ať se podaří toto uskutečnit.

No, a to je vše, čím jsme se zabývali. Kdyby měl kdokoli nějaké připomínky, nebojte se přijít, je potřeba o všem mluvit.

VAŠI ČLENOVÉ PASTORAČNÍ RADY